ASEKOL: Eelectro World má 10 nových eko-center

17.10.2012 11:00 | Zprávy

Elektro World připravil zákazníkům novou bezplatnou službu.

ASEKOL: Eelectro World má 10 nových eko-center
Foto: asekol.cz
Popisek: ASEKOL - logo

Drobné elektrospotřebiče tvoří ve společnosti Electro World, jednoho z největších prodejců elektroniky v České republice, zhruba polovinu prodejů. Proto se firma rozhodla v rámci společenské odpovědnosti nainstalovat do svých prodejen tzv. Eko-centra, multifunkční nádoby na sběr starých elektrospotřebičů. Zákazníci mohou v prodejně vysloužilý spotřebič, který nepatří do komunálního odpadu, zanechat, a ten poté bude ekologicky zlikvidován. Electro World a ASEKOL tak společně přispějí k ochraně životního prostředí.

„Dlouhodobě se snažíme našim zákazníkům usnadnit a zpříjemnit nákup tím, že jim poskytneme kompletní služby, které od prodejce elektra očekávají. Jednou z takových služeb je možnost zanechat v prodejně starý vysloužilý spotřebič. V Electro Worldu jsme proto nainstalovali Eko-centra, kam mohou lidé zdarma vyhodit použité a vysloužilé elektrospotřebiče, jež předáme partnerovi k ekologické likvidaci,“ říká Miroslav Němec, Real Estate Director pro Českou republiku a Slovensko ze společnosti Electro World a dodává: „Lidé mohli vracet elektro na prodejnách i dříve, většinou se však domnívali, že si budou muset koupit nový spotřebič.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…