Třídennní cesty, v jejímž programu byly desítky politických jednání na nejvyšší úrovni, se zúčastnila také předsedkyně Akademie věd Eva Zažímalová. Ta v Albánii otevřela téma spolupráce na vědecké úrovni.
Eva Zažímalová se setkala s vedením Albánské akademie věd, která v této době prochází zásadní reorganizací. Albánská vláda usiluje o novou definici poslání akademie věd v Albánii, podle kolegů z Albánie však reorganizaci zahájila přesunem ústavů Albánské akademie věd k místním univerzitám.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Co myslíte tou změnou systému, která by zajistila lepší mzdy?
Souhlasím s vámi, že většina lidí si o průměrné mzdě a dobré životní úrovni může nechat jen zdát.
Další články z rubriky
22:03 CzechTourism: Čína znovu objevuje Českou republiku
Od Pekingu až po Šanghaj. Česká centrála cestovního ruchu představila během dvoutýdenní mise v Číně …
- 19:15 Česká pošta: V Třinci vznikne pobočka s moderní obsluhou
- 16:08 Policie ČR naživo - mistrovství, koncert i jezdecká show
- 13:21 Povodí Moravy: Rychlejší omezení fosforu i lepší monitoring
- 10:17 ICOMOS: Informujeme UNESCO o opravě Vyšehradského mostu
- 9:04 ČEZ: Modernizované kontejnery pro použité palivo v Temelíně



