Aero Vodochody nastavilo strategické partnerství s českými univerzitami

16.10.2023 12:47 | Tisková zpráva

Český výrobce letadel Aero Vodochody vstupuje do nové éry výzkumu a vývoje prostřednictvím strategické spolupráce s prestižními technickými univerzitami.

Aero Vodochody nastavilo strategické partnerství s českými univerzitami
Foto: Aero
Popisek: Aero - logo

Zástupci Aero se setkali s představiteli Českého vysokého učení technického (ČVUT), Vysokého učení technického v Brně (VUT) a Univerzity obrany v Brně (UNOB), aby prodiskutovali systematickou spolupráci na řadě klíčových projektů. 

„Hlavním cílem bylo projednat strategický rámec naší spolupráce. Domluvit se na společných postupech a zasadit naše dosavadní jednotlivé kooperace a projekty do ucelené a dlouhodobé koncepce,“ informoval o průběhu setkání Petr Jinda, Executive Vice President & Chief Development Officer ve společnosti Aero.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Žaloba

Co říkáte na to, že na vás chce podat předseda senátu žalobu, že neplníte sliby? Podle mě se sliby mají plnit, bohužel porušuje je většina politiků, a proto by podle mě měli být odvolatelní, ale co zmůže a může eventuálně soud mi není jasné. Vám ano?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha odkoupí nedokončený most, nezbytný pro napojení Komořanské ulice na Pražský okruh

10:17 MHMP: Praha odkoupí nedokončený most, nezbytný pro napojení Komořanské ulice na Pražský okruh

Rada odsouhlasila odkup nedokončeného mostního objektu přes Pražský okruh v oblasti pražských Komořa…