Agentura zastupující Helenu Vondráčkovou se obrátila na Policii ČR kvůli lživým výrokům pořadatele zrušeného opavského koncertu

14. 9. 2017 15:40

Agentura MM Praha se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením podnikatele Radima Masného. Ten pořádal z naší strany zrušený opavský koncert Heleny Vondráčkové, kterou naše agentura zastupuje.

Agentura zastupující Helenu Vondráčkovou se obrátila na Policii ČR kvůli lživým výrokům pořadatele zrušeného opavského koncertu
Foto: archiv
Popisek: Martin Michal a Helena Vondráčková

Radim Masný měl podle smlouvy uzavřené s naší agenturou letos v únoru nejpozději deset dnů před koncertem, naplánovaným na pátek 15. září, zaplatit plnou cenu za umělecký výkon. To ale neudělal, proto jsme od smlouvy odstoupili a částku nyní vymáháme. Nápis „Koncert zrušen pro nezájem“, který následně pan Masný nechal nalepit na billboardy a plakáty v Opavě a v okolí, se tak nezakládá na pravdě.

„Pokud si někdo objedná koncert v únoru s termínem v září a reklamu začne dělat až v době prázdnin, tedy v červenci, nemůže se divit, že se o koncertu dozví málo lidí. Je to ukázka naprostého amatérismu.  Řešit deset dní před koncertem situaci tím, že začnu vyhrožovat, že mám dobré právníky a opatřit reklamní plochy nápisem Koncert zrušen pro nezájem, je již jen ukázkou ubohosti,“ prohlásil manažer Heleny Vondráčkové a jednat naší agentury Martin Michal.

Poukázal přitom na fakt, že fotografii billboardů s tváří paní Heleny Vondráčkové a s přelepem „Koncert zrušen pro nezájem“, sdílejí na sociálních sítích také politici Miroslav Kalousek nebo Dominik Feri. „Opírají se o lživou informaci a budeme proto požadovat odškodnění,“ dodal Michal.

Pořadatel zrušeného opavského koncertu Radim Masný ve svých mediálních vyjádřeních tvrdí, že kvůli nízkému zájmu o vstupenky žádal agenturu MM Praha o změnu termínu a prostor. Tato informace se také nezakládá na pravdě. Agentura MM Praha se proto obrátila na Policii ČR i na příslušné soudy, aby zjednaly nápravu.  V případě pánů Kalouska a Feriho tyto oslovila prostřednictvím právního zástupce s výzvou k omluvě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Náchod: Vedení diskutovalo s primáři o budoucnosti nemocnice

19:05 Nemocnice Náchod: Vedení diskutovalo s primáři o budoucnosti nemocnice

Vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje se sešlo s prim…