Akademie věd: Eva Zažímalová mezi TOP ženami Česka

23.01.2018 19:12 | Zprávy

Předsedkyně Akademie věd ČR Eva Zažímalová se v anketě Hospodářských novin umístila mezi nejvýznamnějšími ženami Česka. Získala třetí místo v kategorii veřejná sféra.

Akademie věd: Eva Zažímalová mezi TOP ženami Česka
Foto: AV ČR
Popisek: Logo Akademie věd ČR

„Vzhledem k tomu, že jsem ve vedení Akademie necelý rok, tak jsem ocenění nečekala. V každém případě je to obrovská výzva pro další práci,“ uvedla Eva Zažímalová.

Třináctý ročník ankety TOP ženy Česka měl letos rekordní účast, zapojily se do něj bezmála čtyři stovky žen z byznysu a veřejné sféry. Porota, v které mimo jiné zasedli ředitel Národního divadla Jan Burian či ředitelka pro inovace české pobočky společnosti Deloitte Senta Čermáková, oceňuje nejen jejich výsledky, schopnost rozhodovat se a za svá rozhodnutí nést odpovědnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP vysoutěžil zhotovitele tramvajové tratě Olšanská–Habrová

16:13 DPP vysoutěžil zhotovitele tramvajové tratě Olšanská–Habrová

Novou tramvajovou trať Olšanská–Habrová postaví sdružení tří společností FIRESTA, rekonstrukce, stav…