Allianz vytvořila nové značkové pojištění pro vozidla značky Škoda

11.01.2014 8:40

Allianz pojišťovna připravila další speciální pojištění pro renomovanou automobilku. Do této oblasti pronikla už před šesti lety s Toyotou, po které následovalo Volvo. Zkušenosti ze značkového pojištění teď využila ve spolupráci se ŠKODA AUTO a společností ŠkoFIN. Jejich novinka se jmenuje ŠKODA Pojištění a nabízí ji dealerská síť mladoboleslavské automobilky. Zahrnuje povinné ručení i havarijní pojištění a na rozdíl od standardní nabídky navíc majitelům vozidel Škoda poskytuje i řadu výhod a bonusů.

Allianz vytvořila nové značkové pojištění pro vozidla značky Škoda
Foto: Allianz
Popisek: Allianz
reklama

Součástí ŠKODA Pojištění je například koncept Domovského servisu, který spočívá v tom, že si zákazník při uzavření smlouvy určí konkrétní servis značky ŠKODA, který mu pak v případě pojistné události automobil opraví. Úhrada v takovém případě probíhá v cenách nových originálních dílů a motoristé se tedy nemusejí obávat tzv. amortizace.

„Další výhodou je bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy až na 20 dnů, v případě odcizení vozidla až na 60 dnů,“ vysvětluje ředitel pojištění vozidel a flotil Allianz pojišťovny Pavel Prokš. Nové ŠKODA Pojištění obsahuje i nejrychlejší bonusový systém na českém trhu. „Zatímco běžná lhůta pro získání 50% slevy je 10 let, zde ji motorista získá už za 5 let,“ dodává Prokš.

ŠKODA Pojištění vychází z dílny Allianz pojišťovny, která také zajišťuje likvidaci všech pojistných událostí. Majitelé nových nebo maximálně 18 měsíců starých škodovek jej mají k dispozici ve dvou variantách: „Standard“ a „Plus“, přičemž v obou je obsaženo jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Balíček „Plus“ navíc zahrnuje např. pojištění GAP, které zajišťuje pojistné krytí, chránící majitele auta před finanční ztrátou způsobenou poklesem hodnoty vozidla v čase. Zákazníkovi je tedy v případě odcizení vozidla či jeho totální škody vyplacen rozdíl mezi pořizovací a obvyklou cenou automobilu. Při zvolení varianty „Plus“ také nemá první pojistná událost vliv na bonus. V závislosti na zvoleném balíčku může dosáhnout celková úspora až 72 procent.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s.. Je také jediným společníkem Allianz kontakt, s.r.o.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo průmyslu a obchodu: SPOJUJEME ČESKO. Zvládnout pandemii koronaviru pomáhají inovace a moderní informační a komunikační technologie

22:45 Ministerstvo průmyslu a obchodu: SPOJUJEME ČESKO. Zvládnout pandemii koronaviru pomáhají inovace a moderní informační a komunikační technologie

Aby se zabránilo šíření pandemie koronaviru, vyhlásila vláda v České republice nouzový stav a přijal…