Amylon získal v soutěži Česká chuťovka 2014 prestižní ocenění pro dva ze svých výrobků

01.11.2014 17:14

Ryze česká firma Amylon, a.s., jeden z největších výrobců pudingů a sypkých směsí u nás, získala v soutěži Česká chuťovka 2014 ocenění pro dva své výrobky - Krém na dukátové buchtičky a Retro puding s příchutí banán karamel. Slavnostní udílení titulů proběhlo v Rytířském sále Senátu Parlamentu ČR v Praze za účasti význačných hostů a novinářů, včetně předsedy Senátu pana Milana Štěcha.

Amylon získal v soutěži Česká chuťovka 2014 prestižní ocenění pro dva ze svých výrobků
Foto: Amylon
Popisek: Amylon
reklama

Soutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka a Dětská chuťovka pořádaná pod záštitou předsedy Senátu pana Milana Štěcha pomáhá spotřebitelům objevit chutné české potraviny. Výrobcům naopak pomáhá proniknout s výrobky, které splňují vysoké chuťové parametry, ke spotřebitelům. Soutěž je otevřena všem poctivým tuzemským výrobcům a jejich chutným českým potravinám, pokud si toto označení opravdu zaslouží.

Značku Česká chuťovka“ uděluje hodnotitelská komise nezávislých odborníků, disponujících vysokým kreditem. Odborným garantem soutěže je Výzkumný ústav potravinářský Praha, v.v.i., v jehož sídle se každoročně v září hodnocení uskutečňuje. Tento renomovaný ústav také samotné hodnocení soutěže organizuje a řídí a zabezpečuje tak vysokou míru její regulérnosti.

Produkty firmy Amylon uspěly spolu s dalšími ve velké konkurenci několika stovek výrobků všech kategorií a výrobců.

AMYLON, a.s. je ryze český potravinářský a škrobárenský výrobce s tradicí sahající až do roku 1891, který patří ve svém oboru k nejstarším v Evropě a v současné době je jeden z největších výrobců pudingů a sypkých směsí v naší republice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

22:11 dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

Spotřebitelská organizace dTest uspořádala druhý ročník soutěže Spotřebitelskoprávní moot court, ve …