Aréna Jaromíra Soukupa o všem, co vás zajímá

24. 4. 2018 16:04

Dívejte se na Arénu Jaromíra Soukupa dnes ve 21.25 v televizi Barrandov. A nenechte si ujít nejlepší diskusní debatu s publikem v Česku. Do Arény dnes dorazí nekompromisní šéf Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula, kterého doplní bývalá ministryně a jedna z nejvýraznějších tváří ČSSD Kateřina Valachová, Jan Skopeček za ODS a zástupce ANO 2011. Sledujte Arénu Jaromíra Soukupa dnes večer ve 21.25 v TV Barrandov.

Aréna Jaromíra Soukupa  o všem, co vás zajímá
Foto: TV Barrandov
Popisek: TV Barrandov
reklama

Sledujte unikátní diskuzi o všem, co vás zajímá. Hosty generálního ředitele televize Barrandov bude šéf Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula, který velmi dobře ví, jak hájit zaměstnance a nebere si v tomto směru žádné servítky. Sebevědomého Josefa Středulu doplní bývalá ministryně a jedna z nejvýraznějších tváří ČSSD Kateřina Valachová, Jan Skopeček za ODS a zástupce ANO 2011.

V přímém přenosu budou odpovídat na otázky publika a moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, generálního ředitele televize Barrandov a předsedy představenstva mediálního domu Empresa Media. Podaří se jim obhájit svůj názor v situaci, kdy proti nim stojí obyčejní lidé? Sledujte Arénu Jaromíra Soukupa, která slibuje exkluzivní živý přenos, ostrou výměnu názorů, výjimečné hosty a nový styl politické debaty, kde hlavní úlohu hraje to, co zajímá a trápí diváky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zahraničí: Dementi - Fakta o fungování systému DROZD

19:35 Ministerstvo zahraničí: Dementi - Fakta o fungování systému DROZD

MZV se důrazně ohrazuje proti tvrzení Lidových novin z 28. února 2020, že systém DROZD v boji s koro…