Aréna Jaromíra Soukupa zasáhla 403 tisíc diváků

06.12.2017 15:30

Hlavním tahounem úspěšného úterý Skupiny Barrandov se stal premiérový díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Setkání generálního ředitele Jaromíra Soukupa s šéfem tiskového odboru kanceláře prezidenta České republiky Jiřím Ovčáčkem přilákalo k televizním obrazovkám 403 tisíc diváků.

Aréna Jaromíra Soukupa zasáhla 403 tisíc diváků
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup s šéfem tiskového odboru kanceláře prezidenta České republiky Jiřím Ovčáčkem

V úterý 5. prosince odvysílala televize Barrandov další díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, jehož čestným hostem byl Jiří Ovčáček, jeden z nejvýraznějších tiskových mluvčích v Česku, který v přímém přenosu čelil otázkám nejen moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, ale i více než stovky lidí v publiku.

Premiéru tohoto dílu sledovalo v průměru 188 tisíc diváků starších 15 let při podílu 6,1 procenta. Od začátku pořadu se sledovanost prudce zvyšovala – až k maximu 267 tisíc diváků. Alespoň tři minuty v kuse ho vidělo 403 tisíc diváků. Pořadu se dařilo i přes konkurenci přenosu z Ligy mistrů na ČT sport a jednoznačně porazil i ty, jež se vysílaly souběžně na ČT 24 – Horizont či Události, komentáře – které zaznamenaly výrazně nižší podíl sledovanosti.

„Výsledky sledovanosti dlouhodobě potvrzují mé dvě teze – že existuje smysluplná synergie mezi naším vydavatelstvím a televizí a že diváci touží především po neokoukaných originálních formátech. Proto se již dnes můžete těšit na nový pořad Kauzy Jaromíra Soukupa, na jehož tvorbě se podílejí i redakce našich prestižních zpravodajských titulů Týden a Faktor S. V pořadu se budu věnovat nejen aktuálním politickým kauzám, ale i těm, s nimiž se setkáváme v běžném životě,“ uvedl ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup. 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

svoboda slova

Cituji vás: ,,„Pak tu ale máme spoustu věcí označovaných za ‚dezinformační narativ‘ a podobně, kdy je zřejmé, že se toto označení používá jen jako zbraň proti politickým oponentům." Je zajímavé, že to říkáte zrovna vy, když tato vláda, kde je i ODS a ostatně hlavně sám Fiala dost často toto dělá a n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CESNET bude spolupracovat s House of Lobkowicz na digitalizaci uměleckých sbírek

19:15 CESNET bude spolupracovat s House of Lobkowicz na digitalizaci uměleckých sbírek

Sdružení CESNET a zástupci rodiny Lobkowiczů podepsali memorandum o spolupráci, jejímž cílem je digi…