Aréna Jaromíra Soukupa zasáhla 403 tisíc diváků

6.12.2017 3:30 odp.

Hlavním tahounem úspěšného úterý Skupiny Barrandov se stal premiérový díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Setkání generálního ředitele Jaromíra Soukupa s šéfem tiskového odboru kanceláře prezidenta České republiky Jiřím Ovčáčkem přilákalo k televizním obrazovkám 403 tisíc diváků.

Aréna Jaromíra Soukupa zasáhla 403 tisíc diváků
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup s šéfem tiskového odboru kanceláře prezidenta České republiky Jiřím Ovčáčkem

V úterý 5. prosince odvysílala televize Barrandov další díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, jehož čestným hostem byl Jiří Ovčáček, jeden z nejvýraznějších tiskových mluvčích v Česku, který v přímém přenosu čelil otázkám nejen moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, ale i více než stovky lidí v publiku.

Premiéru tohoto dílu sledovalo v průměru 188 tisíc diváků starších 15 let při podílu 6,1 procenta. Od začátku pořadu se sledovanost prudce zvyšovala – až k maximu 267 tisíc diváků. Alespoň tři minuty v kuse ho vidělo 403 tisíc diváků. Pořadu se dařilo i přes konkurenci přenosu z Ligy mistrů na ČT sport a jednoznačně porazil i ty, jež se vysílaly souběžně na ČT 24 – Horizont či Události, komentáře – které zaznamenaly výrazně nižší podíl sledovanosti.

„Výsledky sledovanosti dlouhodobě potvrzují mé dvě teze – že existuje smysluplná synergie mezi naším vydavatelstvím a televizí a že diváci touží především po neokoukaných originálních formátech. Proto se již dnes můžete těšit na nový pořad Kauzy Jaromíra Soukupa, na jehož tvorbě se podílejí i redakce našich prestižních zpravodajských titulů Týden a Faktor S. V pořadu se budu věnovat nejen aktuálním politickým kauzám, ale i těm, s nimiž se setkáváme v běžném životě,“ uvedl ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zprávaTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Opravy na hrázi vodní nádrže Jiviny zajistí její delší životnost

22:45 Lesy Praha: Opravy na hrázi vodní nádrže Jiviny zajistí její delší životnost

Aby ještě dlouho chránila Ruzyni před povodněmi a zároveň poskytovala Pražanům prostor pro rekreaci,…