Arnika: Do uzávěrky jubilejní Aleje roku 2020 zbývá pouhý týden

21.10.2020 17:05 | Zprávy

Právě teď je poslední šance přihlásit oblíbenou alej do boje o titul Alej roku 2020 v desátém ročníku soutěžní ankety spolku Arnika.

Arnika: Do uzávěrky jubilejní Aleje roku 2020 zbývá pouhý týden
Foto: Richard Beneš
Popisek: Arnika

Do ankety je zatím přihlášeno 85 stromořadí z celé republiky. Soutěžní nominace a fotografie je možné zasílat na www.alejroku.cz už jen do úterý 27. října do 12 hodin.

“Čas do konce nominací se krátí. Nepromarněte příležitost a podělte se o klenoty naší pestré krajiny,” upozorňuje Karolina Kostićová z Arniky.

Nominované aleje

Kraj

Alej v psychiatrické léčebně Bohnice

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Nejvíce rostly tržby za oděvy a obuv

10:29 ČSÚ: Nejvíce rostly tržby za oděvy a obuv

Tržby v maloobchodě se v květnu reálně zvýšily meziročně o 4,7 % a meziměsíčně o 1,3 %. Tržby za pro…