Arnika: Hlasování o desátou Alej roku odstartováno

03.11.2020 22:11 | Zprávy

O jubilejní titul Alej roku soutěžní ankety spolku Arnika bojuje rekordních 134 stromořadí ze všech krajů republiky. Hlasování začíná v úterý 3. listopadu ve 12 hodin na www.alejroku.cz a končí 7. ledna příštího roku. Poté Arnika vyhlásí desátou nejkrásnější Alej roku i nejoblíbenější krajská stromořadí.

Arnika: Hlasování o desátou Alej roku odstartováno
Foto: Richard Beneš
Popisek: Arnika

“Jsem nadšená z letošní vysoké účasti. Fotografie jsou ze všech ročních období, což znamená, že soutěžící se na naši anketu těší celý rok. Zájem o přírodu a její význam stoupá a to je v dnešní době naprosto zásadní. Pojďme si najít čas a u šálku teplého čaje vybrat nejkrásnější alej, vítězku letošní ankety,” říká muzikálová herečka a zpěvačka Petra Vojtková, patronka Aleje roku.

Absolutní vítěz jako hlavní cenu obdrží let balonem od Lucky Balon. Všech 14 regionálních vítězů se může těšit na dárkové balíčky (ZDE) s poukazy od FotoŠkoda, knihy o památných stromech, dárky od Muzea Karla Zemana nebo vstupenky do botanických zahrad po celé České republice. Patroni ankety (ZDE) mezitím zvolí nejkrásnější fotografii, jejíž autor získá digitální zrcadlovku značky Canon.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Danění firem

Proč se prodej firmy nad 40 milionů nebude muset danit, ale nižší ano? Proč vůbec firmy od prodeje osvobozovat? Co takhle třeba zrušit nějaké nesmyslné daně co platí řada z nás? Proč jdete na ruku jen těm velkým?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Na Pražském hradě se za tři roky udělaly stovky změn

22:03 Na Pražském hradě se za tři roky udělaly stovky změn

Za poslední tři roky se investice do oprav Pražského hradu zvýšily více než čtyřikrát. Z 82 milionů …