Asociace pro mezinárodní otázky zve na debatu o vojenské misi a rozvojové pomoci v Afghánistánu

02.11.2015 10:42 | Zprávy

Ve středu 11. listopadu od 16:30 pořádá Asociace pro mezinárodní otázky debatu, na které představí výsledky výzkumného projektu, jenž zjišťoval názory tvůrců zahraničních politik zemí Visegrádské skupiny.

Asociace pro mezinárodní otázky zve na debatu o vojenské misi a rozvojové pomoci v Afghánistánu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Ivan Gabal

Na diskuzi moderované Vlaďkou Votavovou vystoupí Ivan Gabal, Kateřina Šafaříková a Vít Dostál. Registrujte se, prosím, zde. Debata proběhne v CERGE-EI díky podpoře Konrad Adenauer Stiftung, Open Society Foundations a Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ředitelství silnic a dálnic začalo stavět úsek D35 Úlibice – Hořice

16:18 Ředitelství silnic a dálnic začalo stavět úsek D35 Úlibice – Hořice

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) začalo stavět 16,3 kilometru dlouhý úsek dálnice D35 Úlibice – Hoř…