Atletická hala na Strahově po rekonstrukci opět slouží sportovcům

08.12.2016 10:12

V úterý 6. prosince 2016 byla slavnostně otevřena přetlaková atletická hala na Strahově po kompletní rekonstrukci, na kterou hlavní město Praha přispělo deseti miliony korun. Hala s 200m oválem dostala nový plášť, byl vyměněn umělý povrch, upravena technologická část i zázemí.

Atletická hala na Strahově po rekonstrukci opět slouží sportovcům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha
reklama

Novou etapu této přetlakové atletické haly, která je jednou ze dvou na území Prahy – druhá ve Stromovce slouží hlavně vrcholovému sportu, zahájily závody oddílů v kategorii mladšího žactva.

Ve strahovské hale se připravují mladé atletické naděje ze všech pražských atletických klubů. Celkem ji využívá 38 atletických klubů, což představuje 6 000 aktivních členů a je místem konání řady soutěží a přeborů.

Hlavní město letos rozdělilo na sport 524 mil. korun a dalších 29 mil. korun přímo na projekty spojené s titulem Praha evropské hlavní město sportu 2016.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo průmyslu a obchodu: SPOJUJEME ČESKO. Zvládnout pandemii koronaviru pomáhají inovace a moderní informační a komunikační technologie

22:45 Ministerstvo průmyslu a obchodu: SPOJUJEME ČESKO. Zvládnout pandemii koronaviru pomáhají inovace a moderní informační a komunikační technologie

Aby se zabránilo šíření pandemie koronaviru, vyhlásila vláda v České republice nouzový stav a přijal…