Autobusy Student Agency mají valentýnskou nabídku nejen pro zamilované

04.02.2013 9:05

Vydejte se ve dvou do evropských měst za polovinu ceny, druhý cestující totiž jede zdarma.

Autobusy Student Agency mají valentýnskou nabídku nejen pro zamilované
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Jančura, majitel Student Agency
reklama

Bratislava, Londýn, Brusel, Norimberk, Paříž, Frankfurt, Kodaň, Vídeň, Milano, Amsterdam, Curych, Bern, Ženeva. To je jen krátký výčet evropských měst, do kterých se mohou cestující vypravit žlutými autobusy Student Agency v rámci akční valentýnské nabídky „Druhý jede zdarma“. Autobusy vyráží z Prahy a Brna každý den. Například z Prahy do Bratislavy mohou dva cestující vyrazit za 660 korun, v ceně je i cesta zpět.

„Pro Valentýn jsou typické aktivity ve dvou - včetně cestování,“ říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy Student Agency. „U části regionu se toto období kryje s jarními prázdninami. Doporučujeme proto vyjet žlutými autobusy na zajímavý výlet do evropských měst, kde je i v zimě co vidět či navštívit a současně i možné využít například ještě předjarních slev k zajímavým nákupům,“ podotýká.

Hromadné jízdenky pro dvě osoby je možné zakoupit od prvního do čtrnáctého února. Jízdenky platí pro odjezdy mezi prvním a osmadvacátým únorem. „Akční nabídka se vztahuje jen na zpáteční jízdenky s návratem do deseti dnů,“ připomíná Ivana Kašická s tím, že je možné je zakoupit jen na pevně stanovené datum odjezdu nebo příjezdu a nejdou stornovat ani přerezervovat. Nabídku navíc nelze kombinovat s ostatními slevami. „Lidé by neměli s výběrem otálet, počet míst ve spojích je omezen,“ dodává.

Přehled cílových měst a cen najdete, prosím, na následujícím odkazu: http://jizdenky.studentagency.cz/cs/akcni-nabidky/podstranky-akcni-nabidky/akce-mezinarodni-linky-valentyn-2013.html

Další destinace, do kterých lze zakoupit jízdenky v akci:

Mnichov - letiště, Magdeburg, Norimberk - letiště, Frankfurt - letiště, Würzburg, St. Gallen, Helsingborg, Göteborg, Halmstad, Varberg, Venlo, Utrecht, Padova, Bologna, Florencie, Linz, Bolzano, Trento, Verona, Janov, Vídeň – letiště.

Jízdenky je možno zakoupit online, na prodejních místech Student Agency nebo u smluvních partnerů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ombudsman: Pandemická opatření a jejich dopady na činnost veřejné správy

13:27 Ombudsman: Pandemická opatření a jejich dopady na činnost veřejné správy

Předmětem zájmu ombudsmana se stala ta část opatření, která omezuje provoz správních orgánů s cílem …