Autodesk představuje Autodesk CAM 360, první cloudový CAM software na trhu

29.12.2013 19:46

Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, představil Autodesk CAM 360, první cloudový CAM software na trhu. Řešení bylo ohlášeno u příležitosti zahájení konference Autodesk University 2013 v Las Vegas.

Autodesk představuje Autodesk CAM 360, první cloudový CAM software na trhu
Foto: autodesk.cz
Popisek: Autodesk - logo

CAM 360, díky nevyčerpatelné výpočetní kapacitě cloudu, umožňuje uživatelům využívat výhod nástrojů určených pro spolupráci a sdílení datových úložišť a poskytuje jim bezkonkurenční možnosti snadného použití a flexibility. CAM 360 nabízí uživatelům rychlou komunikaci se spolupracovníky a zákazníky a možnost realizovat nejnáročnější projekty z odvětví výroby rychleji než kdykoliv předtím. CAM 360 je navíc multiplatformní řešení, které přesahuje klasická omezení daná tradičními on-site pracovními procesy.

S vědomím toho, že v procesu výroby mohou ovlivnit dodací lhůty pouhé hodiny, je řešení CAM 360 postaveno na osvědčené HSM technologii. Tato technologie výrazně zvyšuje výkonnost a efektivitu celého dodavatelského řetězce. Společnosti nyní mohou těžit z flexibility a proaktivně řešit jakékoliv výzvy spojené s výrobou nebo nesrovnalosti, které se mohou kdykoliv vyskytnout v procesech – od počátečního návrhu až po výrobu. 

CAM 360 je postaven na nabídce cloudových služeb pro výrobu. Svým uživatelům umožňuje přistupovat k flexibilním nástrojům nové generace určených k tvorbě, simulaci a realizaci jejich digitálních prototypů do fyzické podoby kdykoliv a kdekoliv. Vedle softwaru CAM 360 obsahuje nabídka cloudových služeb společnosti se zaměřením na výrobu dále Autodesk PLM 360, Autodesk Sim 360 a Autodesk Fusion 360.

„Před dvěma lety jsme uvedli PLM 360 a vytvořili jsme tak nové prostředí pro řízení životního cyklu výrobku,“ říká Robert „Buzz“ Kross, senior viceprezident společnosti Autodesk. „V září 2012 jsme odstranili překážky k testování a analýzám díky řešení Sim 360. Před rokem jsme vstoupili do nové éry na cloudu založených návrhů s Fusion 360. A dnes Autodesk dodává poslední část řešení pro výrobu – CAM 360.“

Na rozdíl od samostatně dodávaných CAM nástrojů, představuje CAM 360 na cloudu založené integrované řešení, které svým uživatelům umožňuje využívat platformu nové generace pro digitální navrhování od společnosti Autodesk, a to včetně modelovacích nástrojů obsažených ve Fusion 360. 

O Autodesk University

Letošní již 21. ročník Autodesk University představuje každoroční sérii osobních a virtuálních uživatelských konferencí, jejíž vlajkovou lodí je konference Autodesk University v Las Vegas. Další konference se konají v Japonsku, Brazílii, Rusku, Německu a Číně. Více informací naleznete na webové stránce Autodesk University.

O společnosti Autodesk

Autodesk pomáhá lidem podporovat svou představivost, navrhovat a vytvářet lepší svět. Každý od profesionálních designérů, přes konstruktéry a architekty až po digitální umělce, studenty a nadšence používá software Autodesk k posílení své kreativity a řešení důležitých výzev. Pro více informací navštivte prosím: autodesk.cz.

Autodesk, Autodesk CAM 360, Autodesk Fusion 360, Autodesk Sim 360 a logo společnosti jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., a/nebo poboček firmy ve Spojených státech a/nebo v dalších zemích. Academy Award je registrovaná ochranná známka Akademie filmových umění a věd. Všechny ostatní názvy značek, produktů nebo ochranných známek náleží příslušným majitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní památkový ústav: O Cenu Patrimonium pro futuro bojuje bývalá fara v Křeči

22:27 Národní památkový ústav: O Cenu Patrimonium pro futuro bojuje bývalá fara v Křeči

V letošním roce probíhá již šestý ročník Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro, j…