Autodrom Most představí produkty, zaměřené na elektromobilitu

25.04.2019 16:43

Na Dni čisté mobility pro Českou poštu, který v pátek 26. dubna hostí Letecké muzeum Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi, nebude chybět ani prezentační a informační stánek mosteckého autodromu.

Autodrom Most představí produkty, zaměřené na elektromobilitu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Kurz bezpečné jízdy s elektromobilem na Autodromu Most
reklama

„Návštěvníky akce seznámíme s nabídkou produktů a služeb zaměřených na elektromobilitu, pochlubíme se vozem Volkswagen e-golf pro kurz bezpečné jízdy s elektrovozem. Prezentace se ujme uznávaný expert na bezpečnost v silniční dopravě a zkušený instruktor autodromu Jiří Patera,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Kurz bezpečné jízdy s elektromobilem mosteckého autodromu nemá v tuzemsku obdobu, potenciální kupci vozů na elektrický pohon se nyní musejí spoléhat výhradně na informace dealerů. „Kurz mohou zájemci absolvovat vlastním nebo vypůjčeným autem. Vyzkouší a otestují jeho chování v bezpečí uzavřených ploch polygonu pod odborným vedením instruktorů. Před ukončením kurzu si navíc mohou baterie vozu doplnit potřebnou energií v dobíjecí elektrostanici umístěné přímo na polygonu,“ uvedla Rosenkranzová.

Součástí kurzu je i teoretická část. Účastníci se seznámí s přednostmi a výhodami plně elektrického vozu, ale dozvědí se také jeho nedostatky, respektive úskalí, s nimiž se mohou v běžném provozu setkat zejména s ohledem na bezpečnost pasažérů.