Autodrom Most rozšířil nabídku kurzů sportovní jízdy

07.07.2020 13:32 | Zprávy

Pro pokročilé řidiče, kteří už si vyzkoušeli kurz sportovní jízdy a chtějí své znalosti a dovednosti za volantem pod dohledem odborných koučů zdokonalit a podrobně se seznámit se všemi parametry a možnostmi svého vozu, nabízí mostecký autodrom novinku.

Autodrom Most rozšířil nabídku kurzů sportovní jízdy
Foto: Autodrom Most
Popisek: KSJ Intensive

Je jí kurz sportovní jízdy Intensive. Premiéru bude mít v pondělí 31. srpna od 13:00 do 18:00 hodin.

„Snažíme se vyjít vstříc automobilovým nadšencům, kteří touží povýšit své řidičské umění o další úroveň. Proto kurz zahrnuje i tři hodiny čistého času jízdy na velkém závodním okruhu. Absolventi kurzu získají certifikát, nikoli závodní licenci,“ upřesnil instruktor bezpečné jízdy společnosti AUTODROM MOST Marek Kohoutek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vy jste pro zrušení imunity?

Navrhnete to? Debata o zrušení je podle mě k ničemu, přeci každému je jasné, že není spravedlivé, aby politici jako jediní byli takto chráněni. To pak není ani žádná rovnost před zákonem a stejná práva pro všechny. A není to snad v ústavě, že jsou si všichni rovni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

20:16 Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

Zoo Zlín ve středu 18. března přijala dvě samice lvů, které byly zabaveny ze soukromého chovu. Důvod…