Autodrom nabízí celoroční VIP vstupenku na stěžejní závodní víkendy

09.12.2019 10:35

Vychutnat si stěžejní závodní víkendy v sezoně 2020 s nadstandardním servisem umožní novinka, kterou pro náročnější fanoušky připravil mostecký autodrom. Nabízí celoroční VIP vstupenku, která opravňuje k návštěvě ADAC GT Masters ve dnech 15. až 17. května, OMV MaxxMotion NASCAR Show ve dnech 19. až 21. června a Czech Truck Prix ve dnech 28. až 30. srpna.

Autodrom nabízí celoroční VIP vstupenku na stěžejní závodní víkendy
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most - ilustrační foto

„Vstupenka platí i na německé mistrovství silničních motocyklů IDM o víkendu 3. až 5. července. V tomto případě ale neorganizujeme program pro VIP hosty, takže bonusem je vstup zdarma a bezplatné parkování v paddocku autodromu,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Kdo si VIP vstupenku opatří, může sledovat celý program nejdůležitějších podniků sezony už od pátečního testování, volných tréninků a kvalifikací po sobotní a nedělní závody. „V sobotu a v neděli pak má držitel celoroční VIP vstupenky k dispozici VIP zázemí s veškerým servisem, jenž zahrnuje například celodenní občerstvení včetně nápojů, vstup na VIP terasu, komentovanou autogramiádu jezdců nebo vstup na startovní rošt před hlavními závody,“ vyjmenovala Svobodová.

Celoroční VIP vstupenka

Motivací k zakoupení celoroční VIP vstupenky je podle ní zvýhodněná cena, ale nejen to. „Cenu jsme nastavili tak, že jeden ze tří závodních víkendů má majitel vstupenky zdarma, platí tedy jen za dva. Výhodou pořízení celoroční vstupenky je pak také jistota, že mu žádný z víkendů neunikne. Letos se nám totiž stalo, že jsme VIP vstupenky na evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix poměrně brzy vyprodali a řadu zájemců nemohli uspokojit. Kapacita VIP zázemí je totiž omezená,“ vysvětlila.

V neposlední řadě je celoroční VIP vstupenka inspirací pro ty, kteří chtějí své blízké či přátele potěšit zajímavým a originálním dárkem pod vánoční stromeček. „Samozřejmě celoroční VIP vstupenka je ideálním dárkem zejména pro fanoušky motoristického sportu. Troufnu si odhadnout, že ti takové gesto velmi ocení. Dárkový voucher s celoroční VIP vstupenkou obsahuje i drobnou pozornost,“ doplnila Jana Svobodová.

Vícer informqací o celoroční VIP vstupence ZDE

ADAC GT Masters ve dnech 15. až 17. května ZDE, OMV MaxxMotion NASCAR Show ve dnech 19. až 21. června ZDE a Czech Truck Prix ve dnech 28. až 30. srpna ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance

16:09 Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance

Prezident republiky Miloš Zeman převezme ve čtvrtek dne 30. ledna 2020 od 14.00 hodin na Pražském hr…