Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Společnost AUTODROM MOST, která v severočeském městě provozuje stejnojmenný areál se závodními okruhy a plochami pro výuku a výcvik bezpečné jízdy, rozšířila v loňském roce navázanou spolupráci s firmou KIA MOTORS CZECH, s. r. o. Při té příležitosti mostecký prodejce vozů Kia, společnost ASAS, s. r. o., obnovil vozový park, který autodrom využívá právě v kurzech bezpečné jízdy.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková
Přesně 39 604 návštěvníků si loni prohlédlo Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín. Historicky jde o…