BIS: Mluvčí BIS Šticha je druhý v anketě MLUVČÍ ROKU 2020

30.11.2020 16:23

Tiskový mluvčí Bezpečnostní informační služby Ladislav Šticha byl dnes vyhlášen druhým nejlepším mluvčím v kategorii veřejná správa v rámci prestižní ankety MLUVČÍ ROKU 2020, kterou každoročně pořádá oborové sdružení PR klub.

BIS: Mluvčí BIS Šticha je druhý v anketě MLUVČÍ ROKU 2020
Foto: bis.cz
Popisek: Odznak BIS
reklama

PR klub každý rok vyhlašuje anketu o nejlepší mluvčí roku ve třech kategoriích: veřejná správa, soukromý sektor a nejlepší PR tým. V letošní anketě MLUVČÍ ROKU 2020 uspěl i mluvčí BIS Ladislav Šticha. „Je to pro mě bez přehánění šok, protože jsem už pracoval na mnohem viditelnějších místech. Každopádně si ocenění od profesionálů v oboru a novinářů velmi vážím. Je to čest být v tak skvělé společnosti těch nejlepších v oboru,“ řekl po vyhlášení výsledku Šticha. K úspěchu mu pogratuloval ředitel BIS Michal Koudelka. „Jsem pyšný na to, že mám v týmu profesionála, který dělá pro BIS výbornou práci a těší mě, že to ocenila i odborná veřejnost,“ řekl ředitel Koudelka.

Ladislav Šticha pracuje v BIS od března roku 2017. Za tu dobu změnil prezentaci služby na veřejnosti a komunikaci s médii. Za jeho působení se důvěra veřejnosti v BIS zvýšila z 15% na 48%. Šticha říká, že cenu považuje za ocenění i pro BIS, která je výjimečnou organizací se spoustou obdivuhodných lidí. „Ta cena patří nepochybně i řediteli Michalu Koudelkovi, protože je to především jeho zásluha, že službu pootevřel veřejnosti a přispěl tak k tomu, aby se obraz BIS ve společnosti výrazně zlepšil,“ doplnil druhý mluvčí roku 2020 Ladislav Šticha.

V anketě MLUVČÍ ROKU 2020 zvítězila v kategorii veřejný sektor mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Jana Poštová. Třetí místo obsadil mluvčí Asociace cestovních kanceláří ČR Jan Papež.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Češi v Mali podporují výcvik, školství i sociální centra

21:23 Armáda ČR: Češi v Mali podporují výcvik, školství i sociální centra

Těsně před předáním velení španělským kolegům se českým vojákům, působícím v misi EUTM Mali, podařil…