Bankovní institut vysoká škola: Studovat lze v každém věku

07.08.2012 10:31

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) zve všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří.

Bankovní institut vysoká škola: Studovat lze v každém věku
Foto: Archiv
Popisek: Bankovní institut vysoká škola - ilustrační foto

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) zve všechny zájemce o studium bakalářských a magisterských oborů na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 23. srpna od 13:00 na adrese školy v Praze 5 ve Stodůlkách a na regionálních pobočkách. Všichni, kteří přijdou do pražské centrály vysoké školy, získají slevový poukaz v hodnotě 1000 Kč na studium prvního semestru.

Uchazeči, kteří se chtějí vzdělávat buď v prezenční, nebo v kombinované formě, jsou zváni na Den otevřených dveří, kde se od zástupců školy dozvědí důležité informace o studijních oborech, obsahu studia a organizaci akademického roku 2012/2013. Návštěvníci budou také moci nahlédnout do poslucháren, seminárních místností, počítačové učebny, knihovny či dalšího zázemí, které tato vysoká škola nabízí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: jr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Novým ředitelem Krajského úřadu bude Miroslav Vrba

10:29 Královéhradecký kraj: Novým ředitelem Krajského úřadu bude Miroslav Vrba

Novým ředitelem Krajského úřadu Královéhradeckého kraje bude jmenován Miroslav Vrba. Na pozici vystř…