Bankovní institut vysoká škola odměnil výherce soutěže o Nejlepší maturitní tablo České republiky

11.07.2012 10:45

Maturitní třída z gymnázia v Třebíči, která zvítězila v celorepublikové soutěži o Nejlepší maturitní tablo České republiky 2012, získala od Bankovního institutu vysoká školy (BIVŠ) šek v hodnotě 25 000 korun. BIVŠ byl hlavním partnerem multimediálního komunikačního projektu Maturita 2012, jehož součástí byla soutěž o hodnotné ceny.

Bankovní institut vysoká škola odměnil výherce soutěže o Nejlepší maturitní tablo České republiky
Foto: bivs.cz
Popisek: Bankovní institut vysoká škola
reklama

Do celostátní soutěže se mohla přihlásit každá maturitní třída, která své tablo vystavila na webových stránkách projektu a v období od 1. března do 30. května pro něj sbírala body. Celkem jich bylo přihlášeno 280. „Překvapilo nás, že se do projektu přihlásilo mnoho maturitních tříd, že byl o soutěž velký zájem, to jsme nečekali,“ nadšeně řekl Radomír Mervart z BIVŠ. Nejvíce virtuálních hlasů získalo tablo s názvem „Teď jsme na tahu my“ třídy 4. B z gymnázia v Třebíči sídlící na Masarykově náměstí. Poukaz na maturitní večírek v hodnotě 25 000 korun předal zástupkyni vítězné třídy, slečně Elišce Vaňkové, marketingový manažer BIVŠ pan Radomír Mervart. „Jsem ráda, že jsem naši třídu do soutěže přihlásila. Děkuji všem fanouškům, kteří nám zaslali své hlasy, díky nim jsme totiž vyhráli. Nyní to náležitě oslavíme,“ řekla zvesela Eliška Vaňková.

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) je nejstarší českou soukromou vysokou školou. Zakladateli Bankovního institutu VŠ byly subjekty působící v oblasti bankovnictví v čele s Českou národní bankou. Současně je BIVŠ první soukromá vysoká škola se strategickým zahraničním partnerem – významnou německou vzdělávací společností COGNOS AG. BIVŠ nabízí své programy, obory nebo kurzy nejen v tradičních ekonomických oblastech, jako je např. bankovnictví, pojišťovnictví, oceňování, ekonomika a management, ale také v oblasti managementu zdravotních a sociálních služeb, informačních technologií či práva. BIVŠ je moderní nejen svou nabídkou vzdělání, ale i podmínkami ke studiu, zejména díky své nově postavené hlavní budově v Praze, kde má možnost nabídnout studium i handicapovaným studentům. Více informací na www.bivs.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FN Hradec Králové: Mimořádné odměny za péči o COVID-19 pozitivní pacienty

14:52 FN Hradec Králové: Mimořádné odměny za péči o COVID-19 pozitivní pacienty

Fakultní nemocnice Hradec Králové v mimořádném výplatním termínu koncem května vyplatila odměny zamě…