Benefiční hokejové utkání pro Korunku Luhačovice vyneslo 230 tisíc korun

20. 10. 2014 8:51

Občanské sdružení Korunka Luhačovice má za sebou další úspěšnou benefiční akci. V sobotu 18. října se konalo na zimním stadionu v Uherském Brodě charitativní hokejové utkání – Hokejová show pro Korunku Luhačovice. V zápase mezi HC Olympem Praha v čele s hercem a moderátorem Martinem Dejdarem a HC Korunkou Luhačovice však nešlo o konečné skóre.

Benefiční hokejové utkání pro Korunku Luhačovice vyneslo 230 tisíc korun
Foto: Korunka Luhačovice
Popisek: Tým HC Korunka Luhačovice odehraje benefiční utkání proti HC Olymp Praha.

Cílem bylo pomoci nemocným a handicapovaným dětem a jejich rodinám. Nakonec se podařilo vybrat 230 tisíc korun, které byly na stadionu rozděleny konkrétním pěti rodinám.

„Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili. Velké poděkování patří především lidem, kteří na stadion přišli fandit. Atmosféra byla skvělá a podařilo se nám opět pomoci mnoha rodinám, které to potřebují,“ řekla ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská.

Před stadionem bylo navíc připraveno zábavné odpoledne pro děti i jejich rodiče. Zdarma byla přístupné nejrůznější nafukovací atrakce, třeba loď nebo chobotnice. O hudební doprovod se postarala kapela Korunka Band v čele s Josefem A. Náhlovským. Nechybělo ani bohaté občerstvení. Lidé si mohli zakoupit čerstvě upečenou, pravou italskou, pizzu od italského kuchaře. Výtěžek z prodeje pizzy navíc putoval právě do Korunky Luhačovice.

V 16 hodin pak odstartoval hlavní program na stadionu. Slavnostního vzhazování se ujala herečka Naďa Konvalinková s ředitelkou Korunky Luhačovice Veronikou Záhorskou. Na ledě se pak vystřídala řada hráčů. Za HC Olymp nastoupil, kromě Martina Dejdara, například Miloš Knor, Pavel Richter, Jiří Hrdina, Pavel Richter mladší, Jiří Zelenka nebo Alan Babický. Na stadionu nechyběl ani Pavel Nový. Moderátory utkání byli Tomáš Mecháček a Filip Bartek. Program zpestřily svým vystoupením také krasobruslařky a kaskadéři.

HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, jenž vznikl v koprodukci České televize, společnosti Luxor Film a J.B.J.Film. Jedná se o tým, který má v seriálu jednu z hlavních rolí. V jeho řadách totiž hraje hlavní postava filmu, hokejista Jan Krol, kterého ztvárnil Martin Dejdar. A nejen on.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká obchodní inspekce kontrolovala mixéry smoothie, většina byla v pořádku

19:27 Česká obchodní inspekce kontrolovala mixéry smoothie, většina byla v pořádku

Česká obchodní inspekce se zaměřila na kontroly mixerů pro smoothie, které jsou u spotřebitelů velic…