Benefiční koncert „Noc s hvězdami“ už příští sobotu, pokud jej nestopne koronavirus

26.09.2020 12:40

I koncert „Noc s hvězdami“ měl letos problémy a to kvůli celosvětové pandemii, protože se měl uskutečnit, tak jako každý rok, první sobotu v srpnu. Vypadalo to, že se letošní ročník vůbec neuskuteční, ale pak se ozval Liberecký kraj a pár sponzorů, včetně letošního generálního partnera, skupiny ČEZ, abychom benefici uskutečnili a tak se v totálně krátkém čase rozjely přípravy a pokud nezasáhne vyšší moc, koncert by měl proběhnout v sobotu 26. září 2020.

Benefiční koncert „Noc s hvězdami“ už příští sobotu, pokud jej nestopne koronavirus
Foto: MARTIN PRODUCTION
Popisek: Martin Harich, Peter Pecha a Martin France
reklama

Ovšem, díky posunutému termínu na konec září, bude koncert, kvůli už možnému chladnějšímu počasí a dřívější tmě začínat již v 16.00 hodin. A další letošní změnou bude, že se koncert z architektonických bezpečnostních důvodů nebude konat klasicky na vnitřním nádvoří zámku, ale v zahradě této historické a vyhořelé památky. Letos se změnila i výše vstupného z 300,- Kč na 200,- Kč, a to kvůli době, jaká bohužel je - letošních účinkujících bude přibližně o polovinu méně a též při letošním ročníku odpadne klasický koncert kapel.

A kdože se pokusí přijet na zámek Zahrádky pobavit diváky a podpořit kulturu, cestovní ruch a vzájemné potkávání se? Dorazí diváky oblíbená zpěvačka, ale i moderátorka Heidi Janků, která se na této akci objevila naposledy ještě se svým zesnulým manželem Ivo Pavlíkem, herečka a též už i muzikálová zpěvačka Jitka Asterová, která před mnoha lety na této akci spontánně ukázala divákům, jak dělá gymnastickou „placku“. S kým dorazí zpěvák Sámer Issa, je ovšem ve hvězdách, protože je po nedávném partnerském rozchodu, ale dle jeho slov se na akci moc těší, protože kultura nemá v současné době na růžích ustláno. Přijede i českolipská rodačka Zuza Nová, které kvůli koronaviru odpadly všechny zahraniční koncerty se svojí skupinou Rockset Tribute a tak ráda přijala pozvání na letošní benefici. Jako letitý matador této akce se opět objeví i zpěvák, pejskař a milovník fitness cvičení Jarek Šimek a ze zahraničí slovenské krajiny, pokud bude moci přes česko-slovenské hranice dorazí i oblíbenec převážně dívčího publika Martin Harich. A jako už tradičně, letos po dvacáté druhé zazpívá producent tohoto koncertu Martin France. Premiérově letos bude celou akcí provázet moderátor rádia Bonton Marek Fottr.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Vodíkové srdce chemického průmyslu v ČR

22:31 Ústecký kraj: Vodíkové srdce chemického průmyslu v ČR

Chemické fórum Ústeckého kraje, které se mělo uskutečnit tradičně v březnu letošního roku, se kvůli …