Bezpečnost a ochrana zaměstnanců při práci - v Ústeckém kraji chystají kulatý stůl

08.04.2015 13:01 | Zprávy

Svaz průmyslu a dopravy ČR ve spolupráci s Českomoravskou konfederací odborových svazů pořádají Kulatý stůl na téma „Problematika BOZP v Ústeckém kraji“ .

Bezpečnost a ochrana zaměstnanců při práci - v Ústeckém kraji chystají kulatý stůl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zemní práce

Proběhne ve středu 22. dubna 2015 v PB Centru spol. s r. o. – v zasedací místnosti č. 129 v Ústí nad Labem. Odbornými garanty budou vedoucí inspektor Mgr. Aleš Kalvoda a Luděk Zörner z Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký kraj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM vyřešil případ vlastníka, zesnulého v Osvětimi

22:03 ÚZSVM vyřešil případ vlastníka, zesnulého v Osvětimi

ÚZSVM v Rychnově nad Kněžnou vrátill dědicům muže, zemřelého v polském koncentračním táboře Osvětim,…