Bisnode: Dun & Bradstreet zvýšila rating Francie

12.02.2018 13:12 | Zprávy

Dun & Bradstreet (D&B - NYSE:DNB), vedoucí globální poskytovatel ekonomických informací, a strategický partner poradenské společnosti Bisnode, zvýšila rating Francii v kategorii nízkého rizika návratnosti investice.

Bisnode: Dun & Bradstreet zvýšila rating Francie
Foto: wikipedia
Popisek: Francouzská vlajka.

Jedná se o nejlepší rating Francie od roku 2013. Svým i politickými, ekonomickými a obchodními analýzami, které D&B zpracovává pro 132 zemí světa, upozorňuje na rizika plynoucí z obchodního styku.

Dun & Bradstreet v únoru zvýšila rating Francie v kategorii nízkého rizika návratnosti investice o jeden kvartil z DB2c na DB2b. „Francie je náš významný obchodní partner, proto je zlepšené hodnocení příznivou zprávou pro naše exportéry,“ říká analytička Bisnode Petra Štěpánová s tím, že v pomyslném žebříčku zahraničních vlastníků českých firem podle investovaného kapitálu do základního jmění, který sestavuje Bisnode, patří Francii 6. místo

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Proč jste kývl na nabídku být ministr?

A nebudete jen loutkou Turka? Na mě to i z vašeho vyjádření tak trochu působí. Nic ve zlém, jsem rád, že se tato taškařice o jmenování ministra vyřeší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: V Temelíně zřídili stánek s knihami. Sdílení knih pomůže dobré věci

16:26 Nadace ČEZ: V Temelíně zřídili stánek s knihami. Sdílení knih pomůže dobré věci

Částku 21 500 korun získá neziskové organizace Vášeň ke čtení od Nadace ČEZ díky zaměstnancům Jadern…