Bisnode udělil cenu za informační otevřenost společnosti Cetelem

16.11.2014 19:11

Cenu Bisnode za informační otevřenost za rok 2013 získal nebankovní poskytovatel půjček, společnost CETELEM ČR. Cena Bisnode za informační otevřenost je speciální kategorií prestižní soutěže Nejlepší výroční zprávy České republiky, kterou letos již po jednadvacáté vyhlašuje Sdružení CZECH TOP 100. Na dalších místech se umístil ČEZ, Komerční banka a PPF (řazeno abecedně).

Bisnode udělil cenu za informační otevřenost společnosti Cetelem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

„Hleděli jsme, jakým způsobem společnost sdílí své principy fungování, řízení a v neposlední řadě hospodářské výsledky a tržní prostředí. Společnost Cetelem prostřednictvím své výroční zprávy za rok 2013 nabídla podhled do struktury společnosti, jejích aktivních plánů i potenciálních vyhlídek. Výstižně poukázala na aktuální fungování jejího trhu i jejího postavení. Široká paleta produktů, která je velmi dobře popsána, uzavírá pomyslné sdělení o fungování firmy a jejích vyhlídkách. Vhled do struktury firmy je umožněn skrze analýzu zaměstnaneckého portfolia, oceňujeme sdílení věkové, vzdělanostní statistiky i délky doby zaměstnání, která otevřeně poukazuje na prostředí uvnitř firmy,“ říká analytik Bisnode Michal Řičař, který je členem odborné poroty, kterou tvoří profesionálové z celé řady oblastí - finanční analytici, auditoři, grafici, umělečtí fotografové, jazykoví, polygrafičtí a komunikační odborníci.

„Informační otevřenost, a to nejen ve výroční zprávě, je alfou a omegou seriózního podnikání. Ze strany podnikatelů a manažerů vnímáme poptávku po ověřování obchodních partnerů a větší informační otevřenosti v obchodním styku. Proto jsme v rámci tradiční soutěže Nejlepší výroční zprávy České republiky ve spolupráci s Bisnode, vytvořili novou kategorii hodnocení výročních zpráv, a to podle informační otevřenosti,“ říká Jan Struž, předseda Sdružení CZECH TOP 100.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Moravy podpořilo mladé dobrovolné hasiče

22:11 Povodí Moravy podpořilo mladé dobrovolné hasiče

Zástupci devíti vítězných sborů dobrovolných hasičů (SDH) si z Povodí Moravy odnesli symbolické šeky…