Blansko: Příměstské tábory Nemocvičny pokračují i na podzim

14.10.2019 13:13

Po úspěchu s letními příměstskými tábory v Nemocvičně se její vedení rozhodlo uspořádat také podzimní soustředění pro děti od šesti do dvanácti let. Kapacita je omezená, proto s přihlašováním ratolestí neváhejte. Ušetřete si tak dny dovolené a současně dopřejte dětem zážitky, na které se nezapomíná.

Blansko: Příměstské tábory Nemocvičny pokračují i na podzim
Foto: Blansko.cz
Popisek: Blansko
reklama

Podzimní příměstské tábory si letos děti užijí od státního svátku v pondělí 28. října do středy 30. října, vždy od sedmi hodin ráno do čtvrt na čtyři odpoledne. V těchto dnech bude pro děti připraven pestrý program v Nemocvičně Blansko. Jako vždy se zaměříme zejména na pohyb a podporu lásky ke sportu. Každý den se pěkně protáhneme, děti se seznámí se základy gymnastiky, aerobního cvičení. Vše zábavnou formou, abychom podpořili rozvoj vytrvalosti, sebedůvěry a samostatnosti dětí.

Všem podobným akcím v Nemocvičně vládne pohodová atmosféra a týmový duch. Snahou lektorů je začlenit do kolektivu všechny děti, aby se žádné dítě necítilo odstrčené nebo málo šikovné.

Cena třídenního turnusu je 1500 korun a zahrnuje dopolední a odpolední svačinku, oběd, pitný režim, tréninkový plán a aktivity. Přihlášky jsou k dispozici na recepci Nemocvičny, a to denně od 16 hodin po dobu provozu. Poslední termín pro odevzdání přihlášek je středa 16. října 2019.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: V říjnu byla míra nezaměstnanosti 2,9 procenta

10:54 Český statistický úřad: V říjnu byla míra nezaměstnanosti 2,9 procenta

Obecná míra nezaměstnanosti 15–64letých (podíl nezaměstnaných k ekonomicky aktivním, tj. součtu zamě…