Blok proti islámu: Ve Velké Británii byl zatčen Tommy Robinson!

16.01.2016 15:02 | Zprávy

Včera byl ve Velké Británii zatčen zakladatel EDL (English Defence League). Jedná se opakovaný pokus umlčet jednoho z nejaktivnějších nejdéle působících aktivistů, který neustále upozorňuje na vzrůstající nebezpečí, které pro Evropu představuje zvyšující se aktivita muslimských ideologů a radikálů. Události posledního roku mu jednoznačně dávají za pravdu.

Blok proti islámu: Ve Velké Británii byl zatčen Tommy Robinson!
Foto: Blok proti islámu
Popisek: Blok proti islámu

„Ten mediálně démonizovaný „rváč“ a „nácek“ je ve skutečnosti drobný, skromný a tichý kluk z londýnského předměstí, kde vyrůstal. Hovoří nezaměnitelným dialektem cockney a celý život musí hájit své právo na život,“ uvedl Martin Konvička.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP zahájil zkušební provoz na trolejbusových linkách 51 a 53

11:18 DPP zahájil zkušební provoz na trolejbusových linkách 51 a 53

Praha má další dvě nové trolejbusové tratě. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) dokončil výstavbu inf…