Bohumínská nemocnice ruší zákaz návštěv

21.02.2015 10:43 | Zprávy

Do nemocnice v Bohumíně mohou opět návštěvy. Městská nemocnice odvolává po dvou týdnech zákaz, který musela vyhlásit kvůli chřipkové epidemii. Ta zasáhla Českou republiku i Moravskoslezský kraj. Od soboty 21. února už budou brány bohumínské nemocnice pro návštěvy opět otevřeny.

Bohumínská nemocnice ruší zákaz návštěv
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

„V tomto týdnu jsme bohužel zákaz museli ještě prodloužit, protože chřipková epidemie kulminovala. Byli jsme si vědomi toho, že příbuzní chtějí za svými rodinnými příslušníky, ale nemohli jsme nic riskovat. Vysokou nemocnost jsme zaznamenali na oddělení interny a také v centru léčby seniorů, kde jsou pacienti vzhledem ke svému věku rizikovou skupinou. Dnes jsme ale zhodnotili aktuální epidemiologicko-hygienicou situaci. Epidemie chřipky je na ústupu a my už s klidným svědomím můžeme k nemocným pustit o víkendu jejich příbuzné a známé,“ sdělil ředitel nemocnice Vojtěch Balcárek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Vyvolení

Podle vás rozpočet Babišovy vlády zhorší situaci lidem a přihraje peníze vyvoleným. Koho myslíte těmi vyvolenými? A uvědomujete si fakt, že vy jste měli šanci lidem pomoc, a že se vám to nepovedlo, a proto je na scéně opět ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

20:16 Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

Celkem 96 481 135 kilogramů leteckého nákladu a pošty odbavilo v roce 2025 pražské letiště. Překonal…