Bude v kraji zimní Olympiáda dětí a mládeže?

03.06.2014 15:01 | Zprávy

O kladnou odpověď na tuto otázku dnes usilovali hejtman Pardubického kraje Martin Netolický a krajský radní pro sport René Živný, kteří se o vhodnosti pořadatelství Her VII. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky 2016 snažili přesvědčit tři zástupce Komise Olympiády dětí a mládeže. O organizaci her rovněž usiluje Ústecký kraj. Rozhodnutí padne na půdě olympioniků příští týden.

Bude v kraji zimní Olympiáda dětí a mládeže?
Foto: pardubickykraj.cz
Popisek: Pardubický kraj

„Jsem přesvědčený, že jsme nabídli ty nejlepší možné podmínky pro pořádání zimní dětské olympiády u nás v regionu. Máme k dispozici zázemí kvalitních a moderních areálů, do kterých se v posledních letech významně investovalo. Velmi si vážíme podpory měst a obcí, ale i významných sportovců, kteří se nás v naší kandidatuře rozhodli podpořit. Na olympiádu jsme připraveni také rozpočtově. Rozhodnutí je teď v rukou Olympijského výboru,“ sdělil hejtman Martin Netolický po asi hodinové prezentaci a diskuzi se zástupci komise Olympiády dětí a mládeže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Pardubickykraj.cz

Vláda a prezident

Podle vás je v pořádku, že prezident zasahuje nebo chce zasahovat do programového prohlášení vlády? Že má možnost ovlivnit, koho jmenuje ministrem chápu, ale zasahovat do programového prohlášení je podle mě mimo jeho jurisdikci nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize představuje jarní programové schéma na rok 2026

7:33 Česká televize představuje jarní programové schéma na rok 2026

Česká televize na dnešní tiskové konferenci na Kavčích horách odhalila své jarní programové schéma n…