Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jízdy parního vlaku, železniční muzeum, četnická stanice, modelové kolejiště, country-folkový festival Lázeňská struna a další zajímavý program nabízí Bezdružické parní léto v Bezdružicích, Konstantinových Lázních, v Kokašicích a Cebivi v sobotu 9. a v neděli 10. srpna. Parní lokomotiva 310.072 „Kafemlejnek“ bude jezdit z Bezdružic do Cebivi po celý víkend. V sobotu 9. srpna navíc pojede mimořádný noční parní vlak.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?
Další řada úspěšného televizního pořadu Skryté skvosty provede diváky po neprávem zapomenutých míste…