ČEZ Distribuce: Do Jedličkova ústavu v Liberci přijel Ježíšek již podvanácté

31.12.2019 14:03 | Zprávy

Také letos nezapomněl Ježíšek z ČEZ Distribuce na své kamarády v libereckém Jedličkově ústavu. Každoročně mu klienti ústavu napíšou svá přání a on jim je bezezbytku splní. I letos se za Ježíška přestrojilo na čtyřicet zaměstnanců ČEZ Distribuce. Letošní již dvanáctá vánoční návštěva přivezla do Liberce spoustu splněných přání.

ČEZ Distribuce: Do Jedličkova ústavu v Liberci přijel Ježíšek již podvanácté
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Mezi nejčastější splněná přání patřilo letos ložní prádlo, ale také například dámská či pánská kosmetika, poukázky na knihy i poukázky do módních obchodů, nechybělo ani přání v podobně šály Slovan Liberec nebo MP3 přehrávač.

Jedličkův ústav v Liberci poskytuje ve sjednaném rozsahu potřebné sociální služby dětem, mládeži a dospělým osobám s tělesným a mentálním postižením (případně v kombinaci dalších zdravotních znevýhodnění od tří let věku), kteří jsou závislí na podpoře a péči jiné osoby. „Za celoroční podporu ČEZ Distribuce a jejich zaměstnanců jsme velmi rádi. Letos u nás byli již po dvanácté, a to jistě můžeme považovat za pevné partnerství,“ dodává Vladimír Ptáček, ředitel Jedličkova ústavu v Liberci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSSZ: O tištěné oznámení pro lednovou valorizaci lze žádat jen do konce září

16:08 ČSSZ: O tištěné oznámení pro lednovou valorizaci lze žádat jen do konce září

Pro podání žádosti o zasílání oznámení o zvýšení důchodu v papírové podobě pro lednovou valorizaci z…