ČEZ Distribuce: Ježíšek přijel do libereckého Jedličkova ústavu již počtrnácté

23.12.2021 9:15 | Tisková zpráva

Také letos nezapomněl Ježíšek z ČEZ Distribuce na své kamarády v libereckém Jedličkově ústavu. Každoročně mu klienti ústavu napíšou svá přání a on jim je bezezbytku splní.

ČEZ Distribuce: Ježíšek přijel do libereckého Jedličkova ústavu již počtrnácté
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Za Ježíška se přestrojilo na čtyřicet zaměstnanců společnosti ČEZ Distribuce, kteří mají srdce na správném místě. A tak i ta letošní vánoční návštěva přivezla do Liberce spoustu splněných přání. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

 Ministerstvo zemědělství zve firmy k účasti na veletrhu v Novém Sadu 2026

22:08 Ministerstvo zemědělství zve firmy k účasti na veletrhu v Novém Sadu 2026

Ministerstvo zemědělství zve firmy k účasti na společné expozici na mezinárodním veletrhu Internatio…