ČEZ Distribuce je v pohotovosti, připravuje se na orkán

09.02.2020 19:27 | Zprávy

Společnost ČEZ Distribuce, která působí na území 11 krajů České republiky, se připravuje na vichřici o síle orkánu. Své zákazníky chce upozornit na možný výskyt poruch na vedeních v důsledku velmi silného nárazového větru, a to od neděle 9. 2. 2020 až do úterý 11. 2. 2020.

ČEZ Distribuce je v pohotovosti, připravuje se na orkán
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Pro své zaměstnance vyhlásila společnost pohotovost a v případě nastalých poruch bude počet pracovníků v terénu, na dispečinku a v call centrum ihned navýšen. V pohotovosti jsou také subdodavatelské firmy. Společnost přistoupila ke zrušení plánovaných prací (odstávek elektřiny) na pondělí 10. února a úterý 11. února z důvodu potřeby uvolnit maximum kapacit interních i externích pro likvidaci následků orkánu. Informace o aktuální situaci budou k dispozici na www.cezdistribuce.cz, příp. www.bezstavy.cz.

Pro starosty měst a obcí a členy krizových štábů společnost aktivovala další speciální krizové informační linky s přednostním odbavením.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Olympiáda řemesel, technologií a služeb

22:08 Hospodářská komora: Olympiáda řemesel, technologií a služeb

Čtrnáct mladých profesionálů z ČR bojovalo na evropském šampionátu odborných dovedností EuroSkills 2…