ČEZ FIX je oproti aktuálním ceníkům řady Comfort levnější v průměru o 10 %. Při spotřebě průměrné domácnosti, která elektřinu používá ke svícení a vaření, úspora představuje zhruba 387 korun za rok, v případě elektřinou vytápěného domu více než 2500 korun za rok.
„Kolem vývoje cen elektřiny panuje velká nejistota. Cena na burze je ovlivňována mnoha faktory a fixace ceny v době, kdy je cena nízko, zajistí domácnostem úsporu výdajů za elektřinu od teď až do konce roku 2015. Sleva 10 % z ceny za silovou elektřinu je i z pohledu dopadu do celkové platby významnou úsporou,“ říká Alan Svoboda, ředitel divize obchod Skupiny ČEZ.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
