ČEZ: Klatovští studenti uspěli ve fyzikální soutěži Klatovský hattrick

21.01.2021 21:20 | Zprávy

Klatovský hattrick aneb zlato, stříbro i bronz ve fyzikální soutěži Vím proč získali tři studenti z tamního Gymnázia Jaroslava Vrchlického.

ČEZ: Klatovští studenti uspěli ve fyzikální soutěži Klatovský hattrick
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Mezi žáky základních a středních škol již poměrně oblíbenou fyzikální soutěž „Vím proč“ ve své kategorii zcela ovládli tři oktaváni z Gymnázia Jaroslava Vrchlického v Klatovech. Jejich nadšení pro fyziku spojené s trochou filmařského talentu jim dohromady vyneslo poukázky na on-line nákupy za 18 tisíc korun. Škola pak získá 200 tisíc korun na vybavení učebny přírodovědných předmětů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS zahájil řízení v oblasti domácích potřeb

20:14 ÚOHS zahájil řízení v oblasti domácích potřeb

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v polovině května zahájil správní řízení s několika vzáj…