ČEZ: Modře bude svítit i budova malé vodní elektrárny v centru Hradce Králové

01.04.2020 14:21 | Zprávy

Skupina ČEZ se i letos připojí k osvětové kampani „Česko svítí modře“, která má zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu.

ČEZ: Modře bude svítit i budova malé vodní elektrárny v centru Hradce Králové
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Své provozy či administrativní budovy napříč celou republikou proto v noci z 2. na 3. dubna rozsvítí modře. Modrá je totiž symbolem komunikace – jedné ze tří oblastí, které jsou pro osoby s autismem problematické a pro vzájemné porozumění zcela zásadní.

Na východě Čech se modře rozzáří budova malé vodní elektrárny Hučák v centru Hradce Králové.  Do modré se zahalí po setmění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy opravdu věříte v probuzení a osvětu v Bruselu?

Myslíte, že tam začnou uvažovat politici racionálně? A jak se vlastně díváte na naše členství v EU? Jste pro nebo byste raději, kdyby ČR z EU vystoupila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Neproclené vozidlo může kupujícího přijít draho

20:14 Celní správa: Neproclené vozidlo může kupujícího přijít draho

Celní správa České republiky upozorňuje na rizika spojená s nákupem ojetých vozidel dovezených ze ze…