Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Více než 600 tisíc Jihočechů se náhle ocitá bez elektřiny. Továrny se zastavují, území se ponořilo do tmy. Může za to hned několik zkratů rozvodných linek. Kraj postihl tolik obávaný blackout. Takový byl scénář štábního energetického cvičení, které dnes proběhlo na elektrárně Temelín. Do cvičení se zapojilo 30 specialistů ze společností ČEZ, ČEPS a E.ON. Energetici procvičovali zajištění elektřiny pro elektrárnu Temelín z vodní elektrárny Lipno.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Aspoň vám tím vyhrožuje a už víme, že to není jeho první výhružka vůči vám. Litujete toho, že jste ho jmenovat? Nebo jmenoval byste ho ještě někdy? Snad aspoň s Turkem teď definitivně necouvnete. Držím vám palce.
Tisíce litrů ovocného kvasu, lihový ořechový macerát i destilát v různém stádiu výroby včetně výrobn…