ČEZ Prodej spouští bezplatnou zákaznickou linku 800 810 820

26.09.2017 17:41

Po bezplatné kontaktní lince společnosti ČEZ Distribuce, která je určena pro nepřetržité hlášení poruch a řešení dalších distribučních požadavků, přichází s voláním zdarma také ČEZ Prodej. Obsluha zákaznické linky poskytuje informace a vyřizuje požadavky týkající se produktů a služeb ČEZ každý den od 7 do 20 hodin.

ČEZ Prodej spouští bezplatnou zákaznickou linku 800 810 820
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ
reklama

„Chceme, aby se na nás zákazníci neváhali obrátit s jakýmikoliv požadavky, aniž by museli hlídat čas a kolik za telefonování utratí. Zákaznická linka zdarma tak pro nás byla jednou z priorit pro letošní rok,“ říká generální ředitel ČEZ Prodej Michael Pupala. „Naše služby musí být rychlé a efektivní – svůj požadavek nyní mohou zákazníci vyřídit bezplatně každý den včetně víkendů.“

Nová linka zdarma 800 810 820 je určena pro všechny zákazníky a zájemce o služby společnosti ČEZ Prodej, která dodává elektřinu a plyn 2,6 milionu zákazníkům. Poskytuje také služby na klíč spojené s instalacemi fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel nebo kompletním řešení vytápění pro byty a domy.

Pro řešení distribučních požadavků, jako je hlášení poruch, vyjádření ke stavbě, ořez stromoví v blízkosti vedení, žádost o přeložku či dotazů na odstávky, je určena bezplatná linka ČEZ Distribuce 800 850 860.

Bezplatná zákaznická linka ČEZ Prodej: PO-NE 7:00-20:00

Bezplatná kontaktní linka ČEZ Distribuce: PO-NE nepřetržitě

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky podepsal sedm zákonů

7:33 Hrad: Prezident republiky podepsal sedm zákonů

Prezident republiky Miloš Zeman podepsal v pátek dne 3. dubna 2020 těchto sedm zákonů: