ČEZ: V Temelíně přivítali 35tisícího návštěvníka

28.12.2022 16:19 | Komerční článek

Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín si letos prohlédlo 35 tisíc návštěvníků. Velký zájem energetici evidují především o speciální virtuální prohlídku ReakTour. S výjimkou Silvestra bude mít temelínské infocentrum otevřeno i v závěru roku.

ČEZ: V Temelíně přivítali 35tisícího návštěvníka
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Za více než třicet let překonalo hranici návštěvnosti 35 tisíc teprve popáté, a to i přesto, že první dva měsíce bylo infocentrum kvůli pandemii covid zavřené.

Program pro rodiny s dětmi, příměstské tábory, svatby nebo sčítání ptáků. To jsou jen příklady akcí, které letos připravil ČEZ pro návštěvníky Infocentra Jaderné elektrárny Temelín. „Největší návštěvnost na úrovni tří tisíc jsme měli během koncertu kapely Olympic, který proběhl u příležitosti dvaceti let od spuštění druhého bloku. Zájem byl ale i o ostatní akce, ať už to byly například Velikonoce s Joulinkou nebo adventní procházky,“ uvedla Kateřina Bartůšková, vedoucí infocenter Skupiny ČEZ.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna dodala tramvajové výhybky do německého Berlína a Hannoveru

7:14 Pražská strojírna dodala tramvajové výhybky do německého Berlína a Hannoveru

Pražská strojírna dokončila dvě významné zakázky pro dva německé dopravní podniky.