ČMKB: Převažují kontrakty s elektřinou

27.07.2020 10:00 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 30. týdnu uzavřeno 33 kontraktů na dodávku 32,4 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 41,9 milionu korun.

ČMKB: Převažují kontrakty s elektřinou
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Dvouleté kontrakty elektřiny v nízkém napětí končily obchodování na 1322 CZK/MWh, ve vysokém napětí uzavíraly s kurzem 1360 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Radovan Vích byl položen dotaz

Válka

Myslíte, že lidé na obou stranách fronty trpí tím, že pomáháme Ukrajině? A lze litovat Rusi, kteří si zvolili Putina, který válku rozpoutal a podle mě ji nechce ukončit dokud se nezmocní území Ukrajiny? Měla by mu ho podle vás Ukrajina podstoupit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize si nenechala vypracovat ani jeden posudek „na Moravce“

10:17 Česká televize si nenechala vypracovat ani jeden posudek „na Moravce“

Vyjádření České televize na zavádějící, nepravdivá či zkreslená tvrzení k pořadu Otázky Václava Mora…