ČMKBK: 47. týden na Energetické burze

29.11.2021 9:15 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 47. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 16,2 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 46 milionů korun.

ČMKBK: 47. týden na Energetické burze
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektřiny s dodávkou v roce 2022 v nízkém napětí uzavíraly s kurzem 4000 CZK/MWh, ve vysokém napětí s kurzem 4400 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

22:31 Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni znovu potvrdila, že patří mezi špičková vzd…