ČOI: Ze sedmnácti stánkařů na Vltavě obstáli pouze čtyři

30.07.2018 18:24 | Zprávy

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny provedla mimořádnou kontrolní akci zaměřenou na prodej zboží a poskytování služeb v okolí nádrže Lipno a řeky Vltavy. Ze 17 kontrolovaných subjektů vyhověly pouze 4 provozovny.

ČOI: Ze sedmnácti stánkařů na Vltavě obstáli pouze čtyři
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

V průběhu měsíce července uskutečnila Česká obchodní inspekce pro Jihočeský kraj a Vysočinu mimořádnou kontrolní akci, která byla zaměřená na prodej zboží a poskytování služeb v rámci letní turistické sezóny. Konkrétně se jednalo o provozovatele poskytující nápoje, pokrmy a další sortiment v okolí vodní nádrže Lipno a v kempech v okolí Vltavy. Hlavní předmět kontroly tvořily stánky s občerstvením a doplňkovým sortimentem, předzahrádky hotelů a také plovoucí vory poskytující občerstvení na řece Vltavě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Tvrdíte, že míříte do příští vlády

S kým? Myslíte, že ANO volby nevyhraje? Vyhrává je přeci už několik volebních období. Nebo uvažujete i o tom, že byste s ním šli do koalice? A podle čeho soudíte, že se do vlády dostanete? Váš poslední volební výsledek nebyl až takový zázrak, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha odbavilo v roce 2025 téměř 17,8 milionu cestujících

13:21 Letiště Praha odbavilo v roce 2025 téměř 17,8 milionu cestujících

Na Letišti Václava Havla Praha bylo v roce 2025 odbaveno celkem 17 750 528 cestujících. To je meziro…