ČOI kontrolovala Prázdniny v Telči

24.08.2017 11:34 | Zprávy

Renesanční město Telč přivítalo na přelomu měsíce července a srpna velké množství návštěvníků. Již po třicáté čtvrté se zde konaly hudební Prázdniny v Telči.

ČOI kontrolovala Prázdniny v Telči
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

Pořadatelé mimo bohatého kulturního programu nabízeli velké množství stánků s občerstvením a drobným zbožím. Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny provedla 8 kontrol zaměřených zejména na poctivost prodeje u služeb veřejného stravování a dále pak na kontroly prodeje hraček a suvenýrů. Porušení zákona zjistili inspektoři u 5 z nich, což je 63%.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Macinkovy SMS

Je pravda, že se jimi na váš podnět zabývá i NCOZ? Proč zrovna oni? Já chápu, že jste je předal policii a nechápu, že vám je vůbec poslal, ale proč NCOZ? Poslal vám je přeci jeden člověk, takže nejde o organizovaný zločin nebo já to nechápu. Děkuji za vysvětlení. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Nový povrch lesní cesty nad Hrabenovem na Šumpersku

13:33 Lesy ČR: Nový povrch lesní cesty nad Hrabenovem na Šumpersku

Skoro jako nová je po opravě za šest a půl milionu korun lesní cesta Ke Kostelíčku nad Hrabenovem na…