CPI Group: Výstavba rodinných domů v Praze - Březiněvsi zahájena

13. 5. 2013 18:11

Skupina CPI Group zahájila výstavbu dvanácti rodinných domů s názvem Jižní stráň v Praze – Březiněvsi. Druhá etapa úspěšného projektu z roku 2009 počítá s dokončením v létě 2014.

CPI Group: Výstavba rodinných domů v Praze - Březiněvsi zahájena
Foto: CPI
Popisek: CPI Byty
reklama

Šest dvojdomů navazuje na první fázi úspěšného projektu, který v roce 2009 získal nejvyšší ocenění odborné poroty v soutěži Dům roku. „Aktuální druhá fáze nabízí v podstatě stejný typ domů s vylepšenou dispozicí a vyšším standardem. Realizaci podnítil především zájem veřejnosti o naše domy a také o samotné bydlení v lokalitě městské části Praha – Březiněves, dalším důvodem je logické uzavření zástavby a příprava na další rozvoj území, které již nyní připravujeme,“ uvedl Václav Javůrek, manažer projektu z CPI Group.  

Dvoupodlažní domy s užitnou plochou 180 m2 zahrnují pět pokojů s kuchyňským koutem a garáží. Klidová zóna s pokoji a pracovnou je přesunuta do vyššího poschodí; obývací pokoj, kuchyně a komory jsou umístěny v přízemí. Každé z pater disponuje vlastní koupelnou a toaletou. Velkorysý prostor domů rozšiřují dále zahrady s výměrou od 330 do 470 m2. Propojení se zahradou zajistí velká okna v rozích obvodových zdí a přirozeně propojí obytný prostor domu s venkovní zelení.

Vybavení domů je charakteristické vysokou kvalitou provedených prací i vysokým standardem základního vybavení v ceně domu, počítá se mimo jiné např. s šestikomorovými okny s izolačním trojsklem nebo podlahovým vytápěním v koupelně. Cena domu s pozemkem začíná od 6 340 000 korun bez DPH.

„Díky spolupráci s renomovanými dodavatelskými firmami jsme připraveni také na úpravy podle požadavků klientů. Zájemci si tak mohou své bydlení maximálně přizpůsobit,“ dodává Václav Javůrek.

Právě Březiněves se stala v posledních letech vyhledávanou lokalitou pro rodinné bydlení. Obec má skvělé dopravní spojení s metropolí a kompletní infrastrukturu pro každodenní život i volnočasové aktivity celé rodiny. Jako kontrast k městskému prostředí působí ideálně volná krajina, která Březiněves obklopuje.

„Vnější infrastruktura je před dokončením, nyní zahájíme realizace vlastních domů. S dokončením počítáme v létě příštího roku,“ potvrdil časový plán Javůrek.

Více informací o projektu najdete na www.jiznistran.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Generál Opata ocenil nejlepší absolventy kurzu generálního štábu a kurzu pro vyšší důstojníky

22:54 Armáda ČR: Generál Opata ocenil nejlepší absolventy kurzu generálního štábu a kurzu pro vyšší důstojníky

Kurz generálního štábu a kurz pro vyšší důstojníky, které pořádá Univerzita obrany, patří k celoživo…