CPI Group staví nákupní park v Pelhřimově

03.09.2013 10:04

V polovině července zahájila investorská skupina CPI Group stavbu dalšího nákupního parku. V pořadí již 24. areál CPI Group vyrůstá v Pelhřimově a s otevřením šesti obchodních jednotek počítá 31. října 2013.

CPI Group staví nákupní park v Pelhřimově
Foto: CPI
Popisek: CPI Byty
reklama

Pelhřimovský retail park leží v severozápadní části města v již existující nákupní zóně s významnými řetězci jako jsou Kaufland, Lidl a Penny Market. Všech šest obchodních jednotek je již obsazených a návštěvníci budou moci od konce října vybírat ze sortimentu prodejen Sportisimo, elektroniky Euronics, dm drogerie, hraček Dráčik, domácích potřeb Orion a obuvi od CCC Boty. Nákupní park o celkové ploše 2 512 m2 a vlastním parkovištěm pro osm desítek vozů poskytne pracovní místa zhruba třicítce zaměstnanců.

Spolu s výstavbou v Pelhřimově zahájila CPI Group přípravu projektu v Čáslavi, kde předpokládá zahájení prací v roce 2014.

CPI Group patří v současnosti k největším vlastníkům maloobchodních ploch v České republice a právě retail parky tvoří jednu z nejstabilnějších složek portfolia. „Dlouhodobě si udržujeme téměř 100% obsazenost, což je dáno i tím, že samotnou výstavbu projektu zahajujeme až v okamžiku většinového zasmluvnění ploch,“ uvedl Pavel Jirásek, asset manager portfolia retail warehouse CPI Group. Investorská skupina dlouhodobě spolupracuje s firmami jako je TESCO, Ahold, Interspar, OBI nebo Bauhaus. S řadou nájemců má dlouholetou spolupráci, navazuje však kontakty také s nově příchozími značkami.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Turistický spolek Lipenska: Budova pekárny COOP v Horní Plané je na prodej

21:14 Turistický spolek Lipenska: Budova pekárny COOP v Horní Plané je na prodej

Budova bývalé pekárny firmy COOP v Horní Plané na Českokrumlovsku je na prodej. Firma COOP Kaplice, …