CPI Property Group je oficiálním partnerem ČOV, poskytne zázemí olympijskému týmu

28.6.2021 4:29 odp.

Před olympijskými hrami v Riu 2016 čeští sportovci přebírali oblečení ve fanzóně v nákupním centru v Quadriu v Praze, v letošním roce si sportovní kolekci převezmou na závodišti v Chuchli.

CPI Property Group je oficiálním partnerem ČOV, poskytne zázemí olympijskému týmu
Foto: archiv redakce
Popisek: Logo CPI Property Group

Co tato dvě zdánlivě nesourodá místa spojuje? Spolupráce Českého olympijského výboru s CPI Property Group. Po pěti letech nabral vzájemný vztah na obrátkách a společnost se v roce třicátého výročí založení stala oficiálním partnerem ČOV. Smlouva byla na dnešní tiskové konferenci na střeše Quadria podepsána do roku 2024.

Anketa

Vadí vám Zemanův výrok, že transsexuálové jsou mu odporní?

3%
95%
hlasovalo: 20983 lidí

Skupina CPI Property Group je předním vlastníkem nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy. „Tohoto spojení si velmi vážíme a zvlášť v dnešní době je takové partnerství velmi ceněné,“ řekl při podpisu dohody předseda ČOV Jiří Kejval. 

Společnost CPI Property Group se intenzivně věnuje udržitelnosti a společenské odpovědnosti, proto jsou tyto hodnoty a témata ve spolupráci s Českým olympijským výborem firmě velmi blízké. „Jsme velmi hrdí, že můžeme podpořit nejen českou výpravu, ale také olympijskou filozofii a sport v Česku obecně,“ řekl Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group. Společnost se spojila se sportovním subjektem vůbec poprvé ve své historii.

„Spolupráci jsme si navíc v menší míře vyzkoušeli již při konání olympijských her v Riu, kdy se dodavatelem a místem konání některých aktivit stalo Quadrio, jedna z nejvýznamnějších budov v našem portfoliu a zároveň sídlo naší společnosti. Na další spolupráci se velmi těšíme. Pro skupinu CPI Property Group je navázání partnerství s Českým olympijským výborem velmi významný krok. Podobné spolupráce si pečlivě vybíráme a věříme, že právě tato má obrovský smysl a přínos pro obě strany,“ pochvaloval si Zdeněk Havelka.

V Chuchle Areně Praha, kde se český parkurový tým v roce 2020 kvalifikoval do Tokia, Český olympijský výbor minulý týden představil nástupovou kolekci, reprezentanti si tam budou vyzvedávat od 30. června i sportovní oblečení. Novým dodavatelem Českého olympijského týmu se stanou také obchodní centra Olympia v Plzni, Mladé Boleslavi a Teplicích, která jsou rovněž součástí portfolia CPI Property Group.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Obnovená retenční nádrž na Šluknovsku zadrží vodu i v době velkého sucha

12:18 Lesy ČR: Obnovená retenční nádrž na Šluknovsku zadrží vodu i v době velkého sucha

Retenční nádrž zvanou „Vojenská“ zrekonstruovaly u Jiříkova na Šluknovsku v severních Čechách Lesy Č…