ČPZP přispívá maminkám a miminkům až 3000 korun

30. 1. 2018 13:04

Pokud zvažujete změnu zdravotní pojišťovny, máte do konce března čas vybrat si tu pravou. Pro nastávající maminky i ty, které už mají miminko doma, je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) díky nadstandardním příspěvkům vhodnou volbou.

ČPZP přispívá maminkám a miminkům až 3000 korun
Foto: ČPZP
Popisek: ČPZP

Těhotné ženy a maminky, které jsou pojištěné u ČPZP, mají možnost u své zdravotní pojišťovny čerpat nadstandardní příspěvek. „Dlouhodobě patří k našim nejoblíbenějším produktům Manažerka mateřství, kde nabízíme příspěvek až 1500 korun. Když se k tomu připočte pětistovka nabízená v rámci programu Zdravé dítě a tisícovka pro Ženu po porodu, lze u České průmyslové zdravotní pojišťovny získat až 3000 korun. Pokud jde o těhotné ženy a maminky, jsme nejštědřejší ze všech zdravotních pojišťoven,“ komentuje příspěvky tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

Příspěvek na vyšetření, pomůcky i cvičení

ČPZP v rámci výše uvedených produktů přispívá například na nadstandardní vyšetření, masáže, plavání, kurzy pro těhotné a psychoprofylaktickou přípravu k porodu. Dále je možné příspěvek od ČPZP využít na cvičení pro děti do dvou let, edukační kurzy pro matky s dětmi, kosmetické přípravky k péči o dítě, monitor dechu, chůvičky, odsávačky nosních hlenů, pomůcky na kojení dětí, cvičení pro ženy.

Zpátky do formy

Ať už řešíte poporodní kila, nebo se chcete dostat do formy po vánočních svátcích, využijte příspěvek 700 korun v rámci programu Pravidelný pohyb třetí největší zdravotní pojišťovny v Česku. Program je určen pro ženy i muže od 19 let a k jeho čerpání stačí předložit doklad o zakoupení permanentky na sportovní aktivity v hodnotě nejméně 1500 korun. Kompletní nabídka preventivních programů je uvedena přehledně na www.cpzp.cz.

Zaregistrujte se u ČPZP do konce března

Pokud ještě nepatříte mezi 1 245 000 pojištěnců České průmyslové zdravotní pojišťovny, můžete se zaregistrovat jednoduše online na www.cpzp.cz/205, nebo osobně na kterékoliv ze 111 poboček po celé České republice. Když to stihnete do konce března, výhody a benefity můžete využívat u ČPZP již od 1. 7. 2018.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna registruje více než 1,2 milionu klientů. Třetí největší zdravotní pojišťovna v zemi má aktuálně 111 poboček po celé republice. Klientům spolu s dostupnou a kvalitní zdravotní péčí nabízí atraktivní programy plné výhod, slev a bonusů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

22:49 Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění ve strakonickém ok…