ČRo: Listopadová výstava fotografií Volného sdružení umělců jižních Čech

29.10.2013 17:40 | Zprávy

Výstavní prostor rozhlasové kavárny v listopadu uvádí fotografickou výstavu členů Volného sdružení umělců jižních Čech. Zdeněk a Hana Zajíčkovi a Paul Balek společně představují to nejzajímavější ze své autorské tvorby. Vernisáž se uskuteční v pátek 1. listopadu v 18 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu v budově Českého rozhlasu České Budějovice.

ČRo: Listopadová výstava fotografií Volného sdružení umělců jižních Čech
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Hana Zajíčková fotografuje fragmenty přírody a dává jim další rozměr tím, že do fotografií vpisuje své básnické příběhy a příměry. Zdeněk Zajíček se věnuje reportážní fotografii a ženskému aktu. Paul Balek prezentuje své HDR fotografie s různými pohledy na architekturu a techniku, ale fotí i přírodu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Klára Kocmanová byl položen dotaz

Kocmanová (Piráti): Peníze z trestné činnosti mají pomáhat obětem, ne mizet ve státní kase

Kam přesně ty peníze mizí? A uznáváte tedy, že stát je špatný hospodář? Protože mě to tak často přijde. Platíme daně a ne malé, a přesto tu pak nejsou peníze na pomoc potřebným nebo třeba na platy ve státní správě, na stavbu kvalitních silnic atd. atd.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Úspěšná mezinárodní operace PATHFINDER

22:33 Policie ČR: Úspěšná mezinárodní operace PATHFINDER

Národní centrála proti terorismu, extremismu a kybernetické kriminalitě služby kriminální policie a …